Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program Origin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 farr

farr

Amator

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 October 2011 - 07:21

Siemano wszystkim. Słuchajcie nie będę owijał w bawełnę... Ostatnią Fifę kupiłem 4 lata temu i teraz mnie naszło na Fifę 12, którą wczoraj nabyłem w Media Markt. Mam pytanie odnośnie programu Origin, z którym spotykam się pierwszy raz w życiu. Mianowicie czy da się pominąć ten program przy instalowaniu gry ? Próbowałem instalować bezpośrednio z płyty ale ciągle mi pobierał grę z neta, co było trochę denerwujące. Drugie pytanie dotyczy działania tego programu i zamulania przez niego systemu. Pominę już, że w internecie krążą opinię jakoby ten program był legalnym szpiegiem na PC, który wysyła do EA dane o naszym oprogramowaniu itd, ale mniejsza z tym. Chodzi mi o to, czy można ten program jakoś ograniczyć w działaniu ? Jest to trochę irytujące kiedy odpala mi się przy włączaniu PC, bo trochę zaczyna mulić (nie wiem czy przez to, ale po zainstalowaniu tego mi się tak zrobiło) i chciałbym zrobić żeby ten program nie chodził mi przy uruchamianiu pc, ale dopiero po moim zezwoleniu na to. Nie będę ukrywał że nie jest mi ten program potrzebny i najchętniej grałbym w Fifę bez konieczności instalowania tego i będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś poda na to sposób. Granie on-line mnie nie pociąga specjalnie, więc ten program dla mnie to tylko strata czasu. Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • 0

#2 PatoloG

PatoloG

"Liberta per gli Ultras"

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 856 postów
  • Numer GG: 33166058
  • EA Nick:AllTimeRebel

Napisano 01 October 2011 - 11:40

Jest to trochę irytujące kiedy odpala mi się przy włączaniu PC

Przy instalacji była bodajże opcja wyboru czy ma się włączać po uruchomieniu PC.

A tego Origin nie da się pominąć przy instalowaniu Fify.
  • 0

#3 farr

farr

Amator

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 October 2011 - 14:14

Cholera... No nic to trzeba będzie z tym jakoś żyć :P
  • 0

#4 LuKr0s

LuKr0s