Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obrona w Fifie 12

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Miiikael

Miiikael

Amator

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Internet:2mb/s
  • EA Nick:Miiikael86

Napisano 09 November 2011 - 11:56

Hej...to mój pierwszys post i odrazu pytanie ehh...mianowicie gram w fife 12 na xboxie i mam straszne problemy z obrona...trace duzo bramek w sezonie na 8 spotkan mam juz na minusie 20...powiedzcie na czym polega ta nowa obrona,czy jak przechodzicie do obrony to ustawiacie defensive a jak atakujecie to atacking....ktos mi to moze wytlumaczyc?ktore klawisze stosowac itp.
  • 0

#2 CcxcC

CcxcC

Amator

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 November 2011 - 17:37

Hej...to mój pierwszys post i odrazu pytanie ehh...mianowicie gram w fife 12 na xboxie i mam straszne problemy z obrona...trace duzo bramek w sezonie na 8 spotkan mam juz na minusie 20...powiedzcie na czym polega ta nowa obrona,czy jak przechodzicie do obrony to ustawiacie defensive a jak atakujecie to atacking....ktos mi to moze wytlumaczyc?ktore klawisze stosowac itp.

też mam z tym kłopot bo jak dla mnie ta obrona jest mało efektywna albo ja jej nie rozumiem, trzymasz LT i jednocześnie klawisz podawania gdy sie koleś zblizy naciskadz strzał i wtedy odbiera pilke ale jezeli sie pomylisz koles mija cie jak uczniaka.mam z tym kłopot pisałem posta ale nikt tutaj nie odp.
  • 0

#3 Kris™

Kris™

Styl Pijanego Mistrza

• Extra Vip
  • 3654 postów
  • Numer GG: 5980030
  • Internet:n/c
  • EA Nick:burek156

Napisano 25 November 2011 - 13:12

Wszystko jest w samouczku interaktywnym.

W nowej obronie nie można "iść na raz" czyli od razu biec na zawodnika z zamiarem odebrania piłki bo łatwo takiego kiwnąć. Trzeba skutecznie zbliżać się do niego trzymając LT i gdy złapiesz kontakt z przeciwnikiem to wtedy naciskasz RT. Jeżeli przeciwnik biega to wtedy używamy klawisza pressingu tak aby nasz zawodnik ustawiał się między bramką a przeciwnikiem. Jeżeli sam się zbliży do nas to naciskamy odbiór na RT. Przede wszystkim trzeba grać i uczyć się.
  • 0

Gry PS3 na wymianę: http://gametrade.pl/u/kuros_k

#4 adrjanoo

adrjanoo

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2654 postów
  • Numer GG: 1948621
  • Internet:50 Mb/s
  • EA Nick:adrjanoo

Napisano 25 November 2011 - 17:00

Grajcie na starej i po sprawie. To moja ostatnia fifa w która gram i nie zamierzam się uczyć jakiegoś nowego szajsu.
  • 0
Mecze rozgrywam: pon - pt po godz. 15.30, weekendy godziny bez znaczenia

(J)

#5 MusialLIVE

MusialLIVE

Zawodowiec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 522 postów
  • Numer GG: 8277289
  • Internet:1.5 Mb
  • EA Nick:MusialLIVEtg

Napisano 25 November 2011 - 23:27

oj adrjano co ty mówisz. Masz zamiar na PES się przeżucić? :>
  • 0

#6 PETERvoN

PETERvoN

Amator

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Numer GG: 9200939
  • Internet:25 MB/s
  • EA Nick:?

Napisano 01 January 2012 - 17:45

witam sory nie wiem gdzie to pisac ale nie kumam tej gry kompletnie co roku cos zmieniaja i ta dla mnie jest poje......, gralem w 99 pozniej 2002, od roku gram w 10 narazie z kumplami i jest ok tylko to ze strzelac mozna z polowy boiska bez problemu ale mozna z tym sie pogodzic , teraz gram online w 11 i jest ok wedlug mnie najlepsza czesc trzeba tylko potrenowac strzelanie......
teraz scaignelem 12 czy warto kupic na online dla mnie to jacys idioci ta gre tworza co roku albo im sie nie chce robia to masowo zeby sprzedac mianowicie..... gra sie jak w 11 lepsza kontrola zawodnikiem , trzeba tylko wyczaic ta nowa obrone ale to ok, ale powiedzcie mi jak mozna grac w fife gdzie nie mozna nikogo zfaulowac co to za gra , wjezdzam kolesiowi w nogi a ten nic od tylu i nic dalej biegnie kompletny bezsens....... moze cos źle robie nie wiem moze ktos ogarniety niech mi powie co jest nie tak z ta gra.....
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników