Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tryb Manager

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sharapova

Sharapova

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1776 postów
  • Numer GG: 3490591
  • Internet:100 mb/s
  • EA Nick:ellheat

Napisano 23 July 2012 - 10:47

Witam. Słyszeliście co nie co o tym znanym już trybie z edycji FIFA? Ja coś nie coś znalazłem na necie ,że podobno będzie można prowadzić klub i reprezentację. Widziałem nawet już pierwsze screeny z ich oficjalnych screenów ,ale niestety nie znalazłem informacji na jakiej zasadzie będzie się to odbywało. Czy to będzie tak ,że ty będziesz musiał składać wnioski o przyjęcie na selekcjonera jakiejś reprezentacji czy reprezentacje będą same Ci wysyłać jako takie zaproszenia? Ktoś wie coś więcej o tej fajnej nowości w tym trybie?
  • 0

onlyPoland!

#2 Rybson Ponte™

Rybson Ponte™

©

• Jr Admin
  • 7724 postów
  • Numer GG: 8564433
  • Internet:20 MB
  • EA Nick:RybsonPonte

Napisano 23 July 2012 - 14:06

Normalnie do trybu w karierze dojdzie opcja "selekcjoner" i pewnie, podobnie jak w zwykłym trenerze klubowym jak uzbierasz ileś tam gwiazdek to będziesz miał możliwość zmiany klubu na reprezentację i odwrotnie
  • 0

#3 Sharapova

Sharapova

Legenda

• Members
  • 1776 postów

Napisano 23 July 2012 - 19:14

Właśnie nie. Z tego co widziałem to prowadzisz jednocześnie klub i reprezentację. Ci co za bardzo nie wiedzą o co chodzi proszę o nie komentowanie bo chcę normalnie się dowiedzieć więcej o tym ,a nie tylko o domysłach.
  • 0

onlyPoland!

#4 Barthezz™

Barthezz™

Joga Bonito

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1094 postów
  • Numer GG: 2553460
  • Internet:30 mb/s
  • EA Nick:bar7hezz

Napisano 24 July 2012 - 09:36

W FIFA Managerach była taka możliwość. Nie jestem pewny czy można było prowadzić klub i reprezentację JEDNOCZEŚNIE, ale na pewno był wybór. Także to nic nowego. O nowym managerze w 13 nic nie słyszałem, ale prowadzenie reprezentacji to raczej nie będzie rewolucja. Zresztą od FIFY 11 granie na legendarnym to bezsens. CPU jest za dobry. Zresztą po co grać z komputerem. ZAPRASZAMY DO ASL :D
  • 0

#5 drozd21

drozd21

Zawodowiec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 563 postów
  • Numer GG: 37458022
  • Internet:6mb/s
  • EA Nick:Drozd21

Napisano 24 July 2012 - 10:35

CPU jest za dobry? Ja na luzie wygrywam z nim na legendarnym :P . Po za tym widziałem gdzies screena z 13 z trybu menadżera w którym było widać w terminarzu zarówno mecze ligowe jak i mecze reprezentacjami : http://cdn.ps3site.p...e940.jpg?139d23
  • 0

#6 Sharapova

Sharapova

Legenda

• Members
  • 1776 postów

Napisano 24 July 2012 - 15:44

drozd21 właśnie ten screen widziałem gdzięs na necie i dlatego mnie to zainteresowało. Ja lubię grać tryb managerski we fifie i to będzie dla mnie jakieś miłe urozmaicenie. Z tego screena wynika ,że nie będzie wyboru między reprezentacją a klubem tylko będzie się prowadziło i klub i reprezentację jeżeli ktoś będzie chciał moim zdaniem. Ktoś coś znalazł może więcej na ten temat?
  • 0

onlyPoland!

#7 drozd21

drozd21

Zawodowiec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 563 postów
  • Numer GG: 37458022
  • Internet:6mb/s
  • EA Nick:Drozd21

Napisano 24 July 2012 - 20:07

Tez bardzo lubie grac w menadzera i nie zmiernie ciesze się , że będzie można prowadzić reprezentację, więcej informacji na ten temat nigdzie nie znalazłem
  • 0

#8 Król Mistrzów

Król Mistrzów

Zawodowiec

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 620 postów
  • Numer GG: 5362848

Napisano 29 August 2012 - 16:13

w managerach fify mozna bylo prowadzic klub i reprezentacje, wiec tutaj bedzie tak samo, zacznie sie pewnie od eliminacji do MS 2014 ;)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników